Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ КАРДАННИХ ВАЛІВ ДЛЯ ВАНТАЖНОЇ ТЕХНІКИ

Головною відмінною рисою вантажної техніки, є необхідність перевезення великих вантажів, що призводить до підвищеного навантаження на всі основні елементи машини, в тому числі і на карданний вал. Зрозуміло, високі навантаження враховуються при проектуванні автомобіля і особисто цієї деталі, проте навіть найміцніші елементи з часом виходять з ладу, потребують ремонту. Компанія «КарданДнепр», пропонує швидкий і якісний ремонт карданних валів для вантажної техніки. Ми розуміємо, що навіть невелика зупинка у роботі вантажівки неминуче обертається серйозними фінансовими втратами, тому розробили алгоритм, який дозволяє провести всі роботи в мінімальний термін. Ми приймаємо на діагностику і ремонт деталі з усієї України. Зворотній доставка – за наш рахунок. Також пропонуємо виготовлення на замовлення і готові карданні вали для вантажівок.

Діагностика кардана вантажівки

В першу чергу, необхідно виявити всі явні і приховані дефекти і пошкодження. Для цього, після отримання кардана, ми відправляємо його в цех для очищення, розбирання і ретельного вивчення всіх елементів. За результатами обстеження складається план ремонтних робіт, який обговорюється з замовником. Ми намагаємося запропонувати кілька варіантів, які розрізняються за вартістю, часу ремонту та кінцевим результатом. Карданный вал грузовик

Ремонт карданного валу для вантажівки

Після узгодження з замовником, ми приступаємо до виконання ремонтних робіт. Наявність спеціального обладнання, дозволяють нам з високою якістю проводити такі операції як:
  • Подовження і укорочення кардана;
  • Заміна «незнімних» хрестовин, встановлених кернение або запресовування;
  • Відновлення посадкових місць для підшипників;
  • Відновлення пошкоджених країв і отворів фланців.
Всі роботи здійснюються тільки досвідченими фахівцями, робота яких в обов’язковому порядку перевіряється технічним директором. На всі відремонтовані або виготовлені карданні вали ми даємо гарантію.
Замовте діагностику безкоштовно
Залиште заявку і нам менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5-ти хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість