Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ КАРДАННИХ ВАЛІВ ДЛЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

У кожної сільгосптехніки своя специфіка, через що для ремонту карданного валу потрібно досвідчені професіонали, які знають свою працю, а також наявність необхідного обладнання. Піде час на пошук майстерень, з потрібним обладнанням. Команда фахівців нашої копанні КарданДнепр завжди доступна для подібних завдань і відповідає всім критеріям. Діагностика, ремонт, якісне виготовлення карданних валів, приймаємо замовлення з усіх міст України, а робота виконується в найкоротший термін. Швидко здійснюємо заміну:
 • Хрестовини;
 • Профільної труби
 • Зовнішніх шліцьових вилок;
 • Внутрішніх вилок на трубу;
 • Здвоєні шарнірів і їх захисту;
 • Фрикційні муфти;
 • Муфти зрізного болта;
 • Перехідник.
Нерідко ремонт ускладнюється тим, що своєчасно не була здійснена діагностика. В цьому випадку можлива серйозна доробка карданного валу і може виникнути необхідність у виготовленні допоміжних елементів, перехідників та проставок. При роботі з замовниками з інших міст України, зворотна доставка в інше місто здійснюється безкоштовно. При необхідності, майстер може приїхати на виклик, по м. Дніпро, для діагностики. Також пропонуємо виготовлення на замовлення і готові карданні вали для сільськогосподарської техніки на продаж.

Діагностика карданного валу

Своєчасне проведення діагностики не тільки подовжує термін експлуатації сільгосптехніки, а й дозволяє заощадити на ремонті. Для правильного усування поломки, потрібно точно встановити причину, яка привела до несправності. Первинний огляд, виявлення прихованих дефектів надасть розуміння обсягу робіт, попередній підрахунок для узгодження з клієнтом, точний термін виконання поставлених завдань по ремонту карданного валу. Діагностика може виявити ранній знос, через великі навантажень і допоможе перешкоди інших поломок на більший термін по закінченню ремонту. Саме від якості проведених робот залежить безпека в експлуатації, комфорт в управлінні технікою і подальший термін роботи. Етапи діагностики:
 • Огляд всіх елементів конструкції;
 • Повна розбирання карданного валу;
 • Діагностика стану вала;
 • Оцінка шліцьового з’єднання;
 • Перевірка плавності ходу підвісного підшипника і оцінка його стан;
 • Оцінка стану хрестовини кардана, наявність люфтів і зазорів.

Ремонт карданного валу

Ремонт карданних передач часто затягується. Брак потрібних деталей, комплектуючих, через імпортного виробництва сільгосптехніки, низька кваліфікація фахівців, відсутність високотехнологічного обладнання. Ми цінуємо час наших клієнтів і здійснюємо ремонт за один день. КарданДнепр запропонує повний комплекс послуг по відновленню передачі крутного моменту і при необхідності виготовлення деталей в яких виникла потреба, гарантію виконаних робіт.

Виготовлення, в разі необхідності

Не дивлячись на схожість конструкції карданів, ми розглядаємо кожен випадок виготовлення індивідуально. Займаємося підбором необхідного матеріалу для виготовлення і деталей з відповідними робочими характеристиками. Підбираємо оптимальні параметри карданного валу за бажанням клієнта (для поліпшення / посилення конструкції). Контролюємо якість виготовлення.

Перевірка якості робіт, відправка замовнику

Кожна виконана робота вимагає перевірки якості, яка проводиться під контролем технічного директора. Тільки після ретельної перевірки, готова деталь відправляється замовнику, за наш рахунок. Ми впевнені в своїй роботі. На всі відремонтовані у нас карданні вали діє гарантія.
Замовте діагностику безкоштовно
Залиште заявку і нам менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5-ти хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість