Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

Ремонт карданів для легкового транспорту

Легкові автомобілі, є найпоширенішим транспортним засобом. Відповідно і їх ремонт – вкрай затребувана послуга. Однією з найбільш важливих деталей будь-якої машини, є карданний вал, що передає крутний момент на колеса. Згодом, він зношується і теж потребує ремонту. Компанія «КарданДнепр», здійснює ремонт карданних валів для автомобілів в Дніпрі. Приймаємо на діагностику і ремонт деталі з усієї України. Зворотня доставка здійснюється за наш рахунок.

Як відбувається ремонт і діагностика карданного валу легкових автомобілів

В першу чергу, нам необхідно отримати деталь для ремонту. Якщо ви перебуваєте в Дніпрі, то можете привезти його нам, або наш фахівець приїде за ним. Іногородні клієнти можуть відправити нам карданний вал Новою Поштою, Гюнсел, або іншій зручній компанією. Зазвичай доставка займає до двох діб. Також пропонуємо виготовлення на замовлення і готові карданні вали.

Діагностика карданного валу

Для того, щоб виявити всі явні і приховані дефекти, проводяться такі операції:
  • Очищення деталі від бруду, пилу і мастила;
  • Повний розбір карданного валу;
  • Ретельний огляд всіх деталей і вузлів.
За результатами діагностики складається опис пошкоджень, на основі якого, розробляються варіанти ремонту кардана. Наш менеджер зв’язується із замовником для вибору оптимального варіанту.

Ремонт карданного валу

Всі операції по ремонту, проводяться на сучасному заводському обладнанні. Це дозволяє робити заміну «незнімних» хрестовин. Також ми займаємося відновленням геометричної форми і функціональності пошкоджених деталей. Після ремонту, карданний вал обов’язково перевіряється на балансувальному стенді. При необхідності проводяться додаткові роботи по балансуванню вала.

Оформлення гарантії

Після ремонту, карданний вал обов’язково проходить контроль якості, після якого оформляється гарантійний талон. Тільки після цього, справна деталь відправляється клієнтові.
Замовте діагностику безкоштовно
Залиште заявку і нам менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5-ти хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість