Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ КАРДАННИХ ВАЛІВ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ТРАНСПОРТУ

Комерційні мікроавтобуси, сьогодні використовуються для перевезення пасажирів та самих різних вантажів, починаючи від продуктів харчування, і закінчуючи промисловим обладнанням і сировиною. Зрозуміло, активна експлуатація призводить до прискореного зносу всіх деталей і вузлів, в тому числі і кардана. При ремонті комерційного транспорту, вкрай важливо виконати усі роботи в мінімальний строк, оскільки кожен зайвий день простою неминуче тягне за собою збитки. Компанія «КарданДнепр», надає послуги з діагностики та ремонту карданних валів для комерційних мікроавтобусів. Можливо, як відновлення пошкоджених елементів, так і заміна їх на справні аналоги. Всі роботи ми виконуємо в мінімальний термін і надаємо гарантію на відремонтовані деталі. Ми працюємо з замовниками з усієї України. Ви можете відправити нам свій карданний вал для ремонту, а зворотна доставка буде здійснена за наш рахунок. Також пропонуємо виготовлення на замовлення і готові карданні вали на продаж для комерційного транспорту.

Діагностика карданів комерційного транспорту

Будь-які ремонтні роботи можуть призначатися тільки за результатами діагностики. Після того, як карданний вал потрапляє в наш цех, його ретельно очищають, розбирають, вивчають кожен вузол, кожну деталь. Всі знайдені пошкодження документуються. На основі отриманого документа складається дорожня карта ремонту, в якій буде прописано послідовність робіт. Вона узгоджується з замовником, так як в більшості випадків є можливість запропонувати кілька варіантів ремонту. Kardan-microavtobus

Ремонт карданних валів для комерційних мікроавтобусів

Всі роботи проводяться на сучасному заводському обладнанні, що дозволяє не тільки забезпечити точність операцій і якість з’єднань, але і мінімізувати витрати по часу. Найбільш поширеною проблемою, в карданних валах мікроавтобусів, є пошкодження або надмірний знос хрестовини, яка найчастіше встановлюється за допомогою зварювання. У більшості майстерень просто немає верстатів, які дозволять акуратно випрессовувати хрестовину і встановлювати нову деталь. Крім того, велика увага надається ремонту пошкоджених деталей за допомогою відновлення початкової форми. Після ремонту, деталь проходить балансування, перевіряється технічним директором, і отримує гарантійний талон.
Замовте діагностику безкоштовно
Залиште заявку і нам менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5-ти хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість