Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

Центрування кардану

Досить часто, причиною різних вібрацій під час їзди, є не якась серйозна поломка або механічні пошкодження, а розцентровка карданного валу. Подібну проблему краще вирішити якомога швидше, оскільки в майбутньому ці вібрації будуть позначатися на роботі інших деталей, підвищуючи їх знос. Компанія «КарданДніпроСервіс», пропонує послуги з центрування карданів у Дніпрі. Також ми приймаємо на діагностику і ремонт деталі з інших міст України, зі зворотним доставкою за наш рахунок.

Що таке центрування карданного валу, і навіщо воно потрібне?

Під центруванням ми маємо на увазі приведення валів до кутової співосновності, з кутом відхилення менше 0,1 мм, на 100 міліметрів довжини валу, при частоті обертання від 1500 до 3000 обертів за хвилину. Важливо відзначити, що ми говоримо в першу чергу про кутову співосновність, оскільки конструкція шарнірів кардану, дозволяє здійснювати паралельне зміщення валів. Цей момент часто збиває з пантелику недосвідчених власників автомобіля, які думають, що якщо вали не схильні на одній лінії, то і центрувати їх не потрібно. Досить часто, головною причиною розцентровки карданного валу, є дисбаланс хрестовини, який виникає при зміщенні одного з підшипників щодо центру осі. Ця проблема виникає як у хрестовин зі стопорними кільцями, так і у кернінних. Подібне може відбуватися з таких причин:
  • Сильний знос;
  • Механічні ушкодження;
  • Неправильне запресування або монтаж.
Центрування кардана може здійснюватися різними способами, але найчастіше використовується метод вибірки стопорних кілець різної товщини. Як правило, вони продаються в комплекті з хрестовиною, але всі вони можуть бути однакової товщини. Ці стопорні кільця встановлюються в посадочні місця на вилці і фланці, після чого їх потрібно осадити за допомогою молотка, щоб вони встали на свої місця щільніше. Якщо після цього одна зі сторін все ще люфтує, то необхідно встановити стопори більшої товщини. З іншого боку, якщо ми спостерігаємо дуже тугий хід, то стопорні кільця потрібно буде підточити, щоб зменшити їх товщину. Окремо варто сказати про так звані незмінні хрестовини, які встановлюються методом керніння або запресування. Справа в тому, що більшість СТО, просто не мають у своєму розпорядженні обладнання, необхідне для того, щоб знімати і встановлювати. Через це, замість центрування, вони пропонують просто встановити нову деталь. Зрозуміло, зняття і установка такої хрестовини вимагають досить високої кваліфікації фахівців і певного обладнання. Справа в тому, що при випресовуванні існує ймовірність пошкодити стінку підшипника, що в подальшому буде впливати на роботу всього вузла. Наша компанія бере на центрування карданні вали з хрестовинами різних типів. Ми впевнені в якості наших послуг, і тому надаємо гарантії на відремонтовані деталі і вузли.
У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість