Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

Укорочення І ВИДОВЖЕННЯ кардану В ДНІПРІ

Багато власників автомобілів рано чи пізно замислюються про переробку своїх машин, причому часом, зміни, які вносять, бувають вельми кардинальними. Для деяких з них, наприклад, при зміні рами авто, виникає необхідність в укорочуванні або видовженні карданного валу.

Компанія «КарданДніпроСервіс» пропонує послуги з укорочення і подовження карданів у Дніпрі. Крім того, ми приймаємо деталі і з інших міст України, зі зворотньою доставкою за наш рахунок.

В яких випадках замовляють видовження або укорочення карданного валу?

Як вже було сказано раніше, досить часто до видовження кардану вдаються при збільшенні рами автомобіля. Наприклад, вельми поширеною є переробка автомобіля ГАЗель з 3 до 4,2 метрів для того, щоб перевозити більш габаритні вантажі.

Крім того, нерідко до подібних переробок вдаються любителі спортивної їзди. Зокрема, вельми поширеною практикою є переробка позашляховиків в рамках підготовки до змагань з їзди на бездоріжжі. В рамках такої підготовки часто встановлюються інші мости, коробка передач, роздатки, робиться ліфт підвіски. Все це вимагає видовження кардану.

У деяких випадках до видовження або укорочення карданного валу вдаються в тих випадках, коли необхідно терміново провести ремонт рідкісної моделі автомобіля, а в наявності просто немає карданів, які підходили б за розміром без переробки. У таких випадках, єдиним варіантом буде взяти наявну на складі деталь і переробити її під потрібні розміри.

Як проводиться видовження карданного валу?

Існує два методи видовження кардану:

  • За допомогою проміжної втулки – використовується для незначного збільшення довжини. Максимальна довжина втулки складає 50 мм для вантажних автомобілів, і 60 мм для легкових. Цей найбільш простий і швидкий спосіб;
  • Повна заміна труби кардану. Звісно, цей метод є більш складним, оскільки необхідно правильно підібрати діаметр, в залежності від необхідної довжини і частоти обертання.

Для видовження за допомогою проміжної втулки, необхідно розібрати кардан, і просто встановити втулку потрібної довжини і діаметру.

При видовженні за допомогою заміни труби, необхідно дотримуватися ряду вимог:

  1. Необхідно використовувати тільки аналогічний метал, який повністю збігається з властивостями та характеристиками;
  2. Зварювальні роботи повинні проводитися на спеціальному обладнанні (промислове зварювання) і тільки кваліфікованими працівниками;
  3. Після установки нової труби, обов’язкове проходження випробувань на балансувальному стенді і додаткового балансування в разі необхідності.

Як проводиться укорочення карданного валу?

При укороченні карданного валу, труба обережно обрізається за потрібним розміром і знову монтується за допомогою промислового зварювання. Незважаючи на гадану простоту, цей процес вимагає спеціального обладнання для токарних робіт і високої кваліфікації задіяних співробітників.

Якщо всі операції виконані якісно, то навіть без додаткового балансування, карданний вал не передаватиме вібрації в кузов. Проте, перевіркою на балансувальному стенді не варто нехтувати, оскільки набагато простіше і зручніше усунути незначну проблему, ніж сподіватися на краще, і потім розбиратися з наслідками.

У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість