Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ І ЗАМІНА ХРЕСТОВИНИ КАРДАННОГО ВАЛУ У ДНІПРІ

Якщо під час їзди на автомобілі Ви почали чути сторонні шуми або стуки, то швидше за все, це ознака несправності карданного валу, і зокрема хрестовини. Компанія «КарданДніпроСервіс» надає послуги з ремонту і заміни хрестовини карданного валу у Дніпрі, але також приймаємо деталі з усієї України, з безкоштовною зворотньою доставкою. Крім того, ми готові забрати кардан з будь-якого СТО, яке розташоване у Дніпрі.

Як відбувається заміна і ремонт хрестовини кардану?

В першу чергу необхідно провести ретельну діагностику всієї деталі, оскільки проблеми з хрестовиною можуть позначитися і на інших вузлах карданного валу. В процесі діагностики наші фахівці обережно розбирають кардан і ретельно оглядають всі вузли і деталі. Також, при необхідності, проводяться випробування кардану на спеціальному стенді.

Хрестовину необхідно уважно оглянути на наявність пошкоджень і деформацій, наявність необхідної кількості мастила.

На несправність хрестовини вказують наступні ознаки:

  • Іржавий наліт навколо пиляків;
  • У чашках кардана відчувається люфт;
  • Під час обертання вузла з хрестовиною, відчувається «перекат» у площині, тугий, рвучкий рух;
  • Обертання в площині відсутнє або ускладнене.

На жаль, досить часто за результатами діагностики з’ясовується, що ремонт пошкодженої деталі неможливий і доводиться вдаватися до заміни хрестовини кардану.

У будь-якому випадку, необхідно буде від’єднати цей вузол.

На сьогоднішній день існує два основних типи хрестовин карданного валу:

  • Встановлені методом керніння;
  • Встановлені за допомогою стопорних кілець.

Як правило, виробники автомобілів використовують перший метод, оскільки він дозволяє надійно зафіксувати хрестовину при мінімальних допусках. Однак, за ремонту або заміні хрестовини кардану, ціна може бути трохи вище, так як демонтаж і установка вузла вимагають спеціального обладнання.

Хрестовини зі стопорними кільцями або кришками набагато легше знімати і встановлювати, але вони вимагають більш ретельного догляду, через великі допуски.

Зустрічається і третій метод фіксації хрестовини – за допомогою зварювання. Його використовують автолюбителі, які намагаються самі ремонтувати свою машину, або СТО з низькокваліфікованим або недобросовісним персоналом. Справа в тому, що такий метод вкрай ненадійний і часто призводить до серйозних поломок.

Перед тим як знімати хрестовину необхідно позначити розташування деталей для подальшого складання.

Ремонт хрестовини кардану як правило полягає в заміні мастила, відновленні правильної геометричної форми деталі.

Якщо в ході діагностики з’ясовується, що пошкоджена деталь не може бути відремонтована – проводиться заміна хрестовини кардану. Наші фахівці підбирають повністю аналогічну деталь і встановлюють її замість пошкодженої.

Завдяки тому, що в нашому розпорядженні є сучасне, високоякісне обладнання та грамотні фахівці, ми можемо запропонувати заміну хрестовини кардану методом керніння.

Досить часто виникає необхідність відремонтувати й інші деталі, а саме:

  • Шлицьові з’єднання;
  • Підшипники;
  • Виделки і т.д.

Після установки відремонтованої або нової хрестовини необхідно буде відбалансувати карданний вал на спеціальному стенді. Тільки після цього ремонтні роботи можна буде вважати завершеними.

У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість