Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ шлицьової кардану У ДНІПРІ

Якщо під час зміни частоти обертання карданного валу, з’являються стукіт, вібрація або гул, то цілком ймовірно, що причина криється в люфт з’єднанні з валом роздавальної коробки або моста. Як правило, такий люфт з’являється через сильний знос шліців. Відповідно, виникає необхідність в заміні або відновленні шлиців кардану.
Компанія «КарданДніпроСервіс», пропонує послуги із заміни та ремонту шлиців кардану у Дніпрі. Якщо ви живете в іншому населеному пункті України, то можете відправити кардан нам для ремонту. Зворотня доставка здійснюється за наш рахунок.

Як проводиться ремонт шлицьової карданного валу?

В першу чергу, необхідно зрозуміти, що стало причиною виникнення люфтів в шлицьових з’єднаннях. Причиною цього можуть бути:
  1. Банальний знос, в результаті активної експлуатації автомобіля;
  2. Надмірні навантаження на вузол;
  3. Відсутність мастила, через неналежний догляд;
  4. Пошкодження в результаті фізичного впливу.
Залежно від типу і ступені пошкодження, може виникнути необхідність ремонту, відновлення, або ж повної заміни шлиців. Тому першим етапом ремонтних робіт буде повний розбір і діагностика шлицьових з’єднань. Якщо причиною проблем є банальне забруднення шлиців, або відсутність масла, то проводиться чистка деталей, з повторним нанесенням мастила. У тому випадку, якщо шлиці оснащені прес-маслянками, то мастило подається через спеціальний шприц. При виявленні більш серйозних проблем, може виникнути необхідність у проведенні додаткових відновлювальних робіт, або ж повної заміни шлиців.

Для того, щоб замінити шлицьові з’єднання необхідно:
  • Зняти кардан;
  • Відрізати хвостовик;
  • На шліци наплавляється новий шар металу, проводяться роботи з механічної обробки і загартуванню оновленої деталі;
  • Відновлений хвостовик приварюється назад;
  • Проводиться балансування карданного валу.
Тільки після цього ремонт шлиців кардану можна вважати повністю завершеним. Компанія «КарданДніпроСервіс» надає гарантію на відремонтовані деталі для того, щоб Ви були впевненими у нашій роботі.
У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвили
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість