Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ КЕРМОВОГО КАРДАНУ У ДНІПРІ

Одним із головних елементів кермової колонки, є хрестовина кермового валу. Як і будь-які деталі, вона схильна до зносу, тому рекомендують проводити її заміну або ремонт кермового кардану, після пробігу в районі 80-100 тисяч кілометрів. Які симптоми говорять про необхідність ремонту кермового кардану?
 • Запізнювання при повороті коліс;
 • Поява опору керма, при повороті на швидкості понад 80 кілометрів на годину;
 • Нерівномірний або уривчастий рух керма;
 • Стук і скрегіт кермової колодки при поворотах;
 • Збільшення вільного ходу керма.
Поява будь-якого з цих ознак свідчить про те, що необхідно терміново ремонтувати кермовий кардан. Компанія «КарданДніпроСервіс», пропонує послуги з ремонту кермового кардану у Дніпрі. Навіть якщо Ви живете в іншому населеному пункті України, то Ви зможете відправити нам деталь для ремонту. Зворотня доставка здійснюється за наш рахунок.

Особливості ремонту рульового кардану

В першу чергу необхідно сказати про те, що існують кермові колонки наступних типів:
 • З одним кермовим карданом – зустрічається на автомобілі Волга. Досить простий і надійний варіант, який не забезпечує рівномірної передачі обертання;
 • З двома кермовими карданами – використовується в більшості моделей автомобілів. В даному варіанті одні кардан розташований біля кермової рейки, під днищем авто, а другий всередині кузова, в районі ніг водія;
 • З трьома кермовими карданами – використовується на Фольксваген Крафтер, Мерседес Спринтер 906, і т.п. машинах. Як показала практика, цей варіант не відрізняється надійністю і вимагає ремонту вже через рік експлуатації.
Відповідно ремонт буде багато в чому залежати від того, з яким типом кермової колонки ми маємо справу. Наприклад, в рульових колонках з двома карданами, найчастіше виходить з ладу той, який розташований під днищем автомобіля, і, відповідно, не прикритий. В результаті, він набагато більше схильний до впливу корозії, а значить і швидше вийде з ладу, навіть без додаткових фізичних впливів. Якщо відкинути в сторону сильні пошкодження, в результаті фізичного впливу, які вимагають тільки заміни кермового кардану, то існує два варіанти поломки:
 1. Проблеми з рухом кардана через корозію;
 2. Поява люфтів через зношування.
В обох випадках, можливе відновлення функціональності деталі, але в особливо запущених випадках краще замінити деякі вузли. Для того щоб відремонтувати кермовий кардан, необхідно:
 • Послабити все кріпильні болти;
 • Зрушити кермовий кардан і зняти його зі шліців;
 • Прибрати закерніння підшипників;
 • Витягнути обойму підшипників з кардану;
 • Вибити хрестовину кермового кардану;
 • Після того, як кардан розібраний, провести огляд деталі і видалення іржі;
 • Зібрати кермовий кардан, і встановити його назад.
Для успішного виконання всіх цих операцій необхідно використовувати спеціальне обладнання, а всі дії повинні проводитися досвідченими фахівцями. Якщо ці умови будуть дотримані, то відремонтований кермовий кардан, прослужить ще досить довго. Важливим моментом є те, що для повторного закерніння підшипників, необхідно обладнання, яке є в наявності тільки на спеціалізованих СТО, таких як «КарданДніпроСервіс». У разі необхідності заміни кермового кардану наші фахівці підбирають аналогічну або більш якісну деталь і проводять усі необхідні операції. У будь-якому випадку, після ремонту ми гарантуємо тривалу і бездоганну роботу вашого автомобіля.
У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість