Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

Ремонт кардану АВТОМОБІЛЯ HONDA CR-V RD1

Хонда СРВ РД-1, славиться як надійна і невибаглива машина. Проте, після кількох років експлуатації неминуче з’являються стуки і вібрації під час їзди, які вказують на несправність карданного валу. За таких проблем, найкраще відразу відправити автомобіль на діагностику і ремонт. Ми пропонуємо повний спектр послуг з діагностики та ремонту карданних валів Honda СРВ РД-1, включаючи заміну хрестовини на заводському обладнанні. Ми приймаємо на ремонт деталі з усієї України, зі зворотньою доставкою за наш рахунок.

Діагностика карданного валу Honda CR-V RD1

Для того, щоб виявити проблему, вал розбирають і ретельно оглядають кожен вузол. Найчастіше причиною несправності є пошкодження хрестовини кардану. Також може вийти з ладу ШРУС, що знаходиться біля опорного підшипника. При пошкодженому пильовику ШРУСа, вузол може прийти в повну непридатність, що призведе до необхідності покупки нового кардану.

Ремонт карданного валу Хонда СРВ РД1

Подальші роботи проводяться в залежності від знайденого пошкодження. Якщо проблема в хрестовині – її необхідно зняти і відновити або замінити на нову з аналогічними властивостями. Оскільки хрестовина кардану Хонда СРВ РД-1 встановлюється методом керніння, то для правильної заміни, необхідно використовувати спеціальне промислове обладнання. Новий вузол також повинен бути встановлений методом керніння. При пошкодженні пильовика ШРУСа, необхідно розібрати кардан і поставити новий. Також наша компанія здійснює виправлення геометричних дефектів труби, заміну підшипників та ін. Після ремонту, необхідно помістити карданний вал на спеціальний стенд для центрування. У разі успішного проходження випробувань, відремонтована деталь відправляється замовнику.
У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість