Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу TOYOTA LAND CRUISER

У двадцять першому столітті автомобіль став не розкішшю, а засобом пересування. Але, як і будь-який механізм, експлуатація транспортних засобів безумовно вимагає технічного обслуговування і ремонту.

Послуги ремонту карданного валу від «КарданДніпроСервіс»

Трансмісія автомобіля це один з основних вузлів конструкції, який відповідає безпосередньо за його рух. Карданна передача несе на собі основну частину навантаження при русі і вимагає своєчасної діагностики та, за необхідності, ремонту.

Станція технічного обслуговування «КарданДніпроСервіс» проводить діагностику і ремонт карданних валів будь-якої складності. Наприклад, ремонт карданного валу Toyota Land Cruiser полягає в заміні деталей, що вийшли з ладу, з подальшим балансуванням. Для балансування карданів на СТО використовується спеціалізоване обладнання, що дозволяє проводити ремонтні роботи будь-якої складності. Основні послуги ремонтного центру включають в себе:

  1. Діагностика карданної передачі (дефектування проблемних вузлів, перевірка балансування);
  2. Ремонт вузлів трансмісії (ремонт кардану ленд крузер та інших іномарок);
  3. Ремонт вузлів трансмісії (ремонт кардану ленд крузер та інших іномарок);

Устаткування автоцентру дозволяє проводити ремонт карданних валів, як легкових, так і вантажних автомобілів. В наявності складу є широкий асортимент запасних частин, необхідних для ремонту вузлів трансмісії автомобілів різних марок.

Для зручності клієнтів, якщо автомобіль знаходиться на іншому СТО, співробітники станції організовують демонтаж і доставку кардана на «КарданДніпроСервіс», а після ремонту привезуть його назад. Зробити замовлення або дізнатися повну інформацію про роботу автоцентра можна за адресою:

м.Дніпро

вул. Миколи Руденко, 29a (колишня вул.Войцеховича)

територія АТП 11201

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість