Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу NISSAN X-TRAIL

У нашій країні дуже популярні всілякого роду позашляховики і одним з них є Nissan X-Trail. Машина зручна, продумана і призначена для експлуатації як в місті, так і поза ним. Їзда по пересіченій місцевості – заняття цікаве і часом необхідне. Але водіння в жорстких умовах бездоріжжя вимагає і особливого ставлення до машини, тому що виїхати в глушину, та ще й самостійно повернутися можна тільки на надійному і вчасно обслуженому автомобілі. Однією з найбільш серйозних поломок, які загрожують перерости в «катастрофу», на позашляховиках, в тому числі і на Ікс-Трейл, є знос або механічні пошкодження карданного валу. Помітили вібрації чи інші несправності? Негайно зверніться до фахівців.

Діагностика швидкий ремонт з гарантією.

Ремонт кардану, заняття досить клопітке і вимагає знань, особливих навичок, наявність спеціального обладнання та інструменту. Ви, звичайно, можете звернутися до «дяді Вані» з сусіднього гаража, але чи зможете потім, без тривоги і з упевненістю їхати в чергові покотушки? Відновленням карданних валів ми займаємося професійно і в суворій відповідності з технологічними вимогами, які прописані виробником. Ремонт кардану проводиться тільки високоякісними деталями, будь то хрестовини або фланці. Балансування валу після втручання є обов’язковою процедурою. На всі проведені у нас роботи і замінені деталі ми даємо гарантію.

Гарантія та вартість.

Гарантійні зобов’язання розглядаються в кожному випадку індивідуально з урахуванням складності робіт і якісних характеристик замінених деталей. Вартість робіт також залежить від складності та обсягу робіт, але у разі звернення, Ви зможете оцінити наші демократичні і лояльні ціни. Пам’ятайте, тільки професійно надані послуги забезпечать Вам і вашій родині спокій і безпеку в поїздках на автомобілі хоч в місті, хоч далеко за його межами.
У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість