Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу NISSAN X-TRAIL У ДНІПРІ

Сьогодні, Ніссан Х-Трейл, є одним з найбільш популярних позашляховиків, завдяки помірній ціні, відмінним ходовим характеристикам і зрозуміло хорошій якості. Зрозуміло, всі позашляховики робляться з великим запасом міцності, в тому числі і щодо карданного валу. Однак і експлуатуються вони в значно більш жорстких умовах, і відповідно ремонт кардану Ніссан Х-Трейл, є вельми затребуваною послугою. Компанія «КарданДніпроСервіс», пропонує послуги з ремонту карданних валів для Ніссан Х-Трейл у Дніпрі. Крім того, ми приймаємо на діагностику і ремонт деталі з інших міст України. Діагностика і зворотня доставка здійснюється повністю безкоштовно.

Особливості ремонту кардана у Nissan X-Trail

Природньо, першим етапом ремонту карданного валу Х-Трейлс, буде діагностика деталі, адже необхідно чітко визначити проблему. Найбільш поширеними поломками карданного валу, в конкретному цьому автомобілі, є:
  • Сильний знос хрестовини;
  • Сильний знос підвісного підшипника;
  • Деформація труби кардану.
Відразу варто сказати, що при надмірному зносі хрестовин, може знадобитися додатковий ремонт вилки кардану. Хрестовини кардану Ніссан Х-Трейл, встановлюються за допомогою завальцьовки або керніння, що унеможливлює його заміну без застосування спеціального обладнання. У разі пошкодження підвісного підшипника, його також замінюють на аналогічну деталь. Якщо причина несправності криється в надмірному зносі посадочних місць у вилці кардану, то для їх відновлення застосовується низькотемпературна наплавка, з подальшою інструментальною обробкою. У разі деформації труби кардана, потрібно буде замінити її на заводську деталь, або виготовляти аналог. Незалежно від того, який саме тип ремонту кардану Ніссан Х-Трейл, обов’язковим завершенням буде проведення робіт з балансування валу. Адже навіть в тому випадку якщо всі роботи будуть виконані ідеально, відсутність балансу швидко призведе до нових проблем. Наша компанія володіє всім необхідним обладнанням, для проведення повного спектра ремонтних робіт, а висока кваліфікація співробітників дозволяє нам гарантувати тривалу і бездоганну роботу карданного валу.
У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість