Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу NISSAN QASHQAI

Кардан вважається серйозним вузлом в конструкції кожного автомобіля. Різкий свист або типовий шум говорить про те, що система не в порядку. У подібних ситуаціях слід негайно везти автомобіль в автомайстерню.

У гаражних умовах відновлення машини виллється в іншу проблему. Ремонт кардану Nissan Qashqai вимагає спеціального діагностичного обладнання.

При відчутті вібрації вала на величезній швидкості можливий ризик втрати управління автомобілем. Щоб уникнути подібної ситуації необхідно проводити регулярні планові огляди. Ціна ремонту карданного валу Кашкай визначається в залежності від складності виконання роботи і від виду заміни оригінальних запчастин.

Яким чином проводиться ремонт?

Процедура здійснюється стандартним шляхом. При складанні системи можливий зсув деталей. Щоб цього не сталося необхідно демонтувати вузол з позначкою зон розміщення елементів. Розібраний вал розбирається на спеціалізованій площадці. Застосовуються профілактичні заходи, а потім здійснюється заміна пошкоджених елементів. Якщо є пошкоджені шийки хрестовини, їх відновлення здійснюється шляхом хромування з послідовним підгоном під необхідні розміри. Далі кардан збирається в протилежному порядку і проходить балансування. Перед тим як встановити вал на місце, відбувається перевірка за допомогою спеціального індикатора.

Виділяють наступні плюси ремонту в автосервісі:

  • Висококваліфікований персонал;
  • Сучасне обладнання;
  • Виконання роботи протягом години;
  • Практика відновлення карданів Nissan Qashqai;
  • Надання гарантії;
  • Низькі ціни.
У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість