Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу LAND ROVER

Завдання механізму карданного валу полягає в з’єднанні крутного моменту між пристроями. Конструкція з’єднує вал, хрестовини, ковзаючі вилки, ущільнення між собою в єдиний механізм. Визначити правильну роботу карданного валу не важко, якщо кут знаходиться не більше 20 °, це означає, що система працює в штатному режимі. Більш високі показники означають, що хрестовина працює на знос і скоро прийде в непридатність. В процесі експлуатації зовнішні кільця підшипників необхідно змащувати ніпелем.

Необхідність ремонту карданного валу Land Rover можна визначити за неприємним скреготом і гудінням. Ні в якому разі не намагайтеся усунути неполадку без допомоги фахівців. Ви можете тільки погіршити становище. Ремонт кардана Рендж Ровер повинен здійснюватись в умовах професійної майстерні, обладнаній всім необхідним.

ремонт карданного вала

Рекомендується проходити регулярний профілактичний огляд автомобіля на наявність вібрацій. Це допоможе вберегти вас від неприємних наслідків. Погана робота карданного вала може привести до погіршення керованості вашого транспортного засобу. Такі неполадки не можна залишити без уваги.

На вартість ремонту впливає тип поламаних запчастин і складність робіт. У багатьох випадках буде необхідна заміна сполучених вузлів машини. Все це підвищує ціну на послугу. Наша компанія має ряд переваг:

  • Високоточне балансування за допомогою сучасного обладнання;
  • Найкращі фахівці пройшли всю необхідну підготовку, майстри відповідально підходять до будь-якого завдання;
  • У максимально стислий термін ми проведемо діагностику і ремонт карданного валу.

Сервісний центр працює з різними моделями Land Rover. Для якісної роботи майстерня оснащена сучасним обладнанням і всіма необхідними інструментами.

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість