Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу FORD TRANSIT

Ford Transit – досить популярний представник класу вантажних автомобілів. В процесі експлуатації у всіх автомашин в кінцевому рахунку щось ламається. У Ford Transit, відповідно, часто виходить з ладу саме карданний вал, який своїми руками полагодити зможе далеко не кожен.

Ремонт кардана Форд Транзит

Дана процедура проводиться після ретельної діагностики. Коли стає зрозуміло, яка саме деталь вийшла з ладу, то майстер приступає безпосередньо до її полагодження.

Основні причини виходу з ладу деталей карданного валу

Звичайно, бувають випадки, коли механізм спочатку бракований. Але найчастіше поломка відбувається через перевантаження, викликаних такими факторами як агресивна їзда, погані дороги, корозія. Також причиною несправності може послужити звичайнісінький знос.

Надавані послуги

Діагностика

Періодично потрібно перевіряти свій форд на несправності. А якщо автомобіль став раптом видавати дивні звуки, то діагностика у фахівця просто необхідна.

Заміна хрестовини будь-якого типу

Поломка цієї деталі зазвичай визначається характерним порипуванням. Якщо довго тягнути з ремонтом, то проблема може вилитися в пошкодження іншої деталі (наприклад, фланець-вилки).

Заміна підвісного підшипника

Вихід з ладу підшипника, що відбувається дуже часто, можна помітити за сильної вібрації кузова (і стуку вала об нього ж). Усунення проблеми необхідно довірити фахівцям, так як ця робота трудомістка, брудна, а також вимагає певних навичок і знань.

Заміна фланець-вилки

Здійснюється за допомогою спецобладнання. Швидше за все, буде супроводжуватися також лагодженням хрестовини. Заміна шліцьових з’єднань Шлицьова пара – це те, що в карданном валі ламається найчастіше. Для заміни шлиців використовується спеціальне обладнання.

Заміна комплекту

Також можлива повне перевстановлення зламаного карданного валу на новий.

Балансування валу

Дисбаланс кардана в разі, якщо його вчасно не усунути, може спричинити собою нові серйозні несправності аж до повного виходу вала з ладу.

Таким чином, для ремонту карданного валу Транзита необхідні спеціальні верстати і набори відповідних деталей.

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість