Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу ХЮНДАЙ

Автомобіль давно вже став не частиною розкішного життя, а основним засобом для пересування. Але, як і кожен механізм, автотранспортний засіб періодично потребує ремонту і профілактичних робіт. Основна і рухома частина автомобіля це трансмісія. Карданна передача вимагає особливої уваги і догляду. Від роботи даного вузла залежить рух будь-якого транспорту (вантажівки, легкові, автобуси, трактори).

ремонт карданного вала Хюндай

Особливості ремонту карданної передачі

Карданна передача – це основний і найрухливіший елемент трансмісії. Основне навантаження при русі автомобіля припадає на карданний вал, хрестовини і підвісний підшипник. Ці вузли відчувають підвищене навантаження і відповідно мають підвищену зносостійкість. Наприклад ремонт карданної передачі на вантажних автомобілях доводиться проводити значно частіше, ніж на легкових машинах. Для того, щоб зробити ремонт карданного валу SantaFe необхідно звертатися до послуг професійних фахівців. Роботи з обслуговування карданних валів і комплектуючих можна провести на СТО «КарданДніпроСервіс» у місті Дніпро. Професійні механіки проведуть наступні роботи:

  1. Повну діагностику карданного вузла;
  2. Якісний ремонт та заміну карданів, хрестовин, а також інших комплектуючих;
  3. Виготовлення карданів (видовжити, вкоротити). Виготовлення можна виробляти згідно з кресленнями замовника.

Ремонт і виготовлення карданів проводиться досвідченими фахівцями на високоточному обладнанні. Механіки СТО проводять ремонт і діагностику іномарок будь-якої моделі, незалежно від року випуску. Наприклад, провести діагностику і ремонт кардану Хюндай Санта Фе можна за короткий термін на унікальному балансувальному верстаті останнього покоління.

На складі ремонтної майстерні є великий вибір запасних деталей і вузлів необхідних для ремонту. Детальну інформацію про роботу «КарданДніпроСервіс» можна дізнатися на сайті за адресою: Контакти. Якісно виконаний ремонт пошкодженого вузла на сучасному обладнанні дозволяє надати гарантію клієнтам СТО. Працюйте з професіоналами.

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість