Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу ТАТА/ЕТАЛОН/БОГДАН

Сучасні транспортні засоби обладнані механізмами і вузлами, які при русі знаходяться під постійним навантаженням. Трансмісія вважається однією з основних вузлів автомобіля. За допомогою вузлів трансмісії карданної передачі здійснюється рух будь-якого сучасного транспорту. Наприклад, провести огляд або ремонт карданного валу Тата можна по заявленому регламенту на авторемонтному підприємстві «КарданДніпроСервіс».

Особливості ремонту та експлуатації автомобіля з карданним валом

Кожен вузол або деталь автомобіля після закінчення певного часу приходять в непридатність і виходять з ладу. Карданна передача вважається об’єктом підвищеного ступеня зносу і вимагає технічного огляду або ремонту за встановленим графіком. Фахівці-механіки підприємства зроблять візуальний огляд карданної системи транспортного засобу, в разі поломки замінять або відновлять непридатні для роботи вузли. Ремонтні роботи проводяться на спеціальному балансувальному обладнанні, що дозволяє проводити ремонт кардану Тата або Богдан відповідно до виявлених несправностей після діагностики.

Основні послуги нашого СТО з ремонту карданів автобусів Тата/Еталон/Богдан:

  • Діагностика вузлів карданного валу;
  • Ремонт або заміна непридатних деталей;
  • Виготовлення карданів для вантажних і легкових автомобілів будь-яких марок..

Ремонт кардану, заміна хрестовин, підвісного підшипника проводяться, як на легкових автомобілях, так і на вантажівках великої вантажопідйомності. У разі знаходження несправного транспорту на стоянці або місці поломки, буде організована доставка кардана на СТО з подальшим ремонтом і установкою. Може розглядатися варіант виготовлення кардану за кресленнями замовника. Виріб можна видовжити, вкоротити, відбалансувати. Звертатися за консультацією, зробити заявку можна за телефонами вказаними на сайті.

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість