Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР

Mercedes Sprinter, є одним з найпоширеніших мікроавтобусів на дорогах нашої країни. Як і багато інших автомобілів, він має свої особливості ремонту та обслуговування. Наприклад, незмінні хрестовини Mercedes Sprinter, що унеможливлює заміну цього елемента без спеціального обладнання. При цьому, сильний знос хрестовини кардана неминуче призведе до пошкодження редуктора, коробки передач та інших вузлів. Компанія «КарданСервіс», пропонує повний спектр послуг з діагностики і ремонту карданних валів Mercedes Sprinter, включаючи заміну хрестовини на заводському обладнанні. Ми приймаємо на ремонт деталі з усієї України, зі зворотньою доставкою за наш рахунок. Ремонт карданного валу Мерседес Спринтер включає в себе наступні послуги:
  • Діагностика карданного валу;
  • Заміна підвісного підшипника, труби або шліцьового з’єднання;
  • Заміна хрестовини;
  • Заміна або відновлення приварной вилки або фланця;
  • Балансування валу на спеціальному стенді.
Крестовина кардана Мерседес Спринтер

Діагностика карданних валів Mercedes Sprinter

Якщо під час їзди, ви почули постукування, гул або поштовхи, то необхідно відразу відправити карданний вал на діагностику. Наші фахівці повністю розбирають кардан для того, щоб вивчити стан всіх вузлів і деталей, перевірити стан труби, цілісність підшипників та ін.

Заміна хрестовини карданного валу Мерседес Спринтер

Оскільки хрестовини в карданних валах Mercedes Sprinter встановлюються за допомогою керніння, повноцінна заміна може проводитися тільки з використанням спеціального обладнання. Деякі недобросовісні СТО, пропонують установку нової хрестовини, за допомогою зварювання, але подібний метод не може гарантувати довгу і стабільну роботу. Справа в тому, що через нагрівання при зварюванні метал втрачає свої властивості, і можлива деформація посадкового отвору чашки хрестовини. Для видалення пошкодженої хрестовини, використовується рейковий прес. Ми застосовуємо оригінальні деталі або високоякісні копії, які гарантовано прослужать сотні тисяч кілометрів. Наявність спеціального пресу для завальцьовки хрестовини кардану, дозволяє нам робити заміну хрестовини методом керніння, таким чином, що якість нового з’єднання не поступатиметься якістю оригіналу. Після встановлення нової хрестовини, вал поміщається на спеціальний стенд для перевірки на баланс. У разі порушення балансування проводиться розрахунок в яких місцях і якої маси необхідно приварити вантаж, щоб її відновити. Тільки після того, як кардан проходить всі необхідні тести і випробування, він вважається відремонтованим і відправляється замовнику.
У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість