Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу вантажівки СКАНІЯ

У сучасному суспільстві автомобіль вже давно став засобом пересування. Але, як і кожен механізм, будь-який транспортний засіб періодично потребує технічного обслуговування або ремонту. Трансмісія вважається одним з основних вузлів конструкції і схильна до більш сильного зносу, ніж інші механізми автомобіля.

Пропозиції та ремонт

Спеціалізоване підприємство «КарданДніпроСервіс» займається діагностикою і ремонтом вузлів трансмісії вантажних і легкових автомобілів будь-яких марок. Наприклад, ремонт кардану SCANIA проводиться досвідченими майстрами з використанням спеціального обладнання. Основними послугами СТО можна назвати:

  1. Проведення технічного обслуговування систем трансмісії (візуальний огляд, виявлення і усунення дефектів і поломок);
  2. Ремонт і заміна карданів і комплектуючих (хрестовини, підвісні підшипники, гнучкі муфти);
  3. Виготовлення кардану (можливо за кресленнями замовника) на будь-яку марку вантажівки або легкової машини.

Якщо внаслідок серйозної несправності автомобіль неможливо перегнати на СТО, то пересувна бригада ремонтників підприємства «Кардан ДніпроСервіс» виїде безпосередньо на місце стоянки несправного транспорту. Обладнання та інструмент виїзної бригади дозволяють провести ремонт карданного валу вантажівки Сканія безпосередньо на місці поломки.

Точне виготовлення та якісний ремонт карданів досягаються за рахунок високоточного балансувального обладнання. Спеціалізовані верстати для виконання додаткових операцій в процесі ремонту дозволяють виконувати замовлення у встановлені терміни.

Отримати повну інформацію про роботу авторемонтного підприємства «КарданДніпроСервіс» можна за адресою: Контакти. Замовити послугу або отримати детальну консультацію можна у менеджера за вказаними телефонами на сайті.

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість