Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ карданного валу АВТОБУСІВ НЕОПЛАН

Компанія «КарданДніпроСервіс» пропонує свої послуги з діагностики, ремонту і повної заміни карданного валу для автобусів марки Неоплан. Ремонт кардану Neoplan вимагає певного досвіду, знань і спеціального устаткування.

Кардан – це одна із складових частин трансмісії транспортного засобу, яка передає крутний момент на провідну вісь. Про те, що карданний вал вийшов з ладу свідчать такі ознаки:

  • Сильне нагрівання карданного валу;
  • Сторонні шуми при наборі швидкості після гальмування;
  • Стукіт на початку руху і при перемиканні передач;
  • Звук скреготу по металу або свистячий звук під час руху автобуса.

Причини появи цих ознак:

  • Вигин кардана;
  • Пошкодження посадкового місця під хрестовину;
  • Ослаблення кріплення фланців і муфти передачі;
  • Знос шлицьового з’єднання карданного валу;
  • Неякісна установка валу.

Якщо Ви помітили одну з перерахованих вище ознак несправності карданного валу, необхідно терміново звернутися в автомайстерню. Адже легше виявити і усунути причину несправності, ніж пізніше усувати наслідки. Фахівці проведуть діагностику, знайдуть причину несправності і в короткі терміни усунуть її. В наявності є широкий вибір оригінальних запчастин (хрестовини, шлицьові пари, втулки, приварні вилки, підвісні опори, підшипники та ін.). Цей фактор дуже важливий при ремонті автобусів Neoplan, так як використання неоригінальних запчастин значно зменшує термін служби даного агрегату.

Так само після будь-яких видів ремонтних робіт необхідно провести балансування карданного валу. Балансування проводиться для усунення дисбалансу в конструкції кардана. У разі нехтування цією процедурою дисбаланс призводить до вібрації автобуса, що в свою чергу прискорює знос деталей і знижує комфорт при русі.

Зверніться до нас, і вже через пару днів Ваш транспортний засіб повернеться в повністю справному стані. Ми так само надаємо гарантію на відремонтовані і виготовлені нами карданні вали.

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість