Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

ПРИЧИНИ ВИХОДУ З ЛАДУ карданного валу

Рух автомобіля напряму залежить від справної роботи трансмісії. Одним з основних елементів трансмісії вважається карданна передача. Поломки карданного валу і додаткових вузлів (хрестовини, підвісний підшипник, фланці хрестовин) робить подальший рух автомобільної техніки неможливим. Для усунення або діагностики пошкоджень і поломок вузлів карданної передачі працюють спеціалізовані станції технічного обслуговування.

Ремонт і обслуговування карданного валу

Причини виходу з ладу карданного валу залежать від терміну експлуатації та дотримання певних норм навантажень на трансмісію. У легкових автомобілів (задньопривідний варіант) карданна передача виходить з ладу через знос основних деталей. У кожного вузла: хрестовини, підвісний підшипник, гнучка муфта – є певний термін експлуатації. Так само вихід з ладу кардана може бути через механічні пошкодження.

Експлуатація вантажних автомобілів пов’язана з великими навантаженнями на всі механізми і вузли. Основне навантаження припадає на трансмісію. Вихід з ладу карданної передачі вантажних машин відбувається через великі навантаження в процесі експлуатації. Це перевезення великих вантажів, а в деяких випадках завантаження вантажівки більше допустимої заводом виробником норми (перенавантаження). Недотримання карти технічного обслуговування (мастило хрестовин і підшипників, підтяжка болтів, візуальний огляд на предмет механічних пошкоджень).

Для ремонту і діагностики вузлів карданної передачі на спеціалізованих СТО є все необхідне обладнання. Фахівці і механіки станції проведуть повну діагностику, планове обслуговування всіх систем. А за необхідності можуть виготовити певний вузол, що вийшов з ладу (який не підлягає ремонту). Завдяки сучасним технологіям і високоточному обладнанню ремонт карданів проводиться на будь-якій марці вантажних і легкових автомобілів, починаючи з вітчизняних і закінчуючи будь-якою іномаркою. Робота з професіоналами істотно продовжує термін служби транспортного засобу.

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість