Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

Заміна хрестовини кардана на ВАЗ 2107, 2101, 2102, 2104, 2105, 2106

Автомобілі ВАЗ «Жигулі», все ще користуються великою популярністю в нашій країні. Зрозуміло, з часом вони вимагають ремонту, зокрема заміни хрестовин карданного валу. Виявити, що вашому автомобілю необхідний такий ремонт досить просто – під час їзди, виникають сторонні шуми і стуки.

В цьому випадку, необхідно зняти кардан, і відправити його до нас на діагностику. Ми приймаємо на ремонт деталі з усієї України. Зворотній доставка здійснюється за наш рахунок.

Діагностика карданного валу ВАЗ 2107 і аналогів

У кардані Жигулі, використовується дві хрестовини: біля редуктора і в центральній частині. Для того, щоб виявити несправність, необхідно розібрати вал і ретельно перевірити стан хрестовин, на предмет тріщин, пошкоджень.


Kardan VAZ

Заміна хрестовин карданного валу на ВАЗ Жигулі

В першу чергу, необхідно зняти стопорні кільця, попередньо зробивши позначки, щоб встановити нові на потрібних місцях.

Після цього, потрібно випрессовать підшипники хрестовин. Найкраще це зробити за допомогою спеціального преса. В іншому випадку, є шанс зашкодить посадочні місця.

Установка хрестовин, також повинна здійснюватися за допомогою професійного обладнання. Інакше, великий шанс того, що необережним ударом молотка, ви пошкодите вилки.

Після установки нових хрестовин, необхідно перевірити балансування вала. У нашій компанії це робиться на спеціальному стенді. У разі виявлення проблем з балансуванням, в потрібних місцях приварюють невеликі важки, які дозволяють усунути осьові відхилення при обертанні кардана.

Після цього, відремонтована деталь відправляється замовнику.

У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість