Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

ЗАМІНА підвісного підшипника У ДНІПРІ

Заміна підвісного підшипника карданного валу у Дніпропетровську на СТО

Підшипник – це механізм, який підтримує стабільний процес лінійного переміщення, а також обертання і кочення, з мінімальним опором в просторі. Він зберігає стабільну роботу валу і осі, аналізує і рівномірно розподіляє як радикальне, так і осьове навантаження.

Істотним складовим елементом карданного валу вважається підвісний підшипник (ковзання).

Новий підшипник має велику кількість автоексплуатаціонних, і інших корисних особливостей:

  1. можливість витримати тривалі навантаження. захист від агресивного середовища;
  2. вібраційна стійкість і безшумний процес роботи;
  3. зручність при монтажі.

Як розпізнати знос виробу?

На звичайних задньопривідних автомобілях заміняти підвісний підшипник необхідно після тривалого його використання на авто. Про те, що вийшов з ладу підшипник можна дізнатися по характерному гулу, особливо якщо ви пересуваєтеся на високій швидкості. Коли він стане зношений і гума стане твердою, тоді вже будуть виявлені сильні пульсації під кузовом, які стануть чутні не тільки в період їзди на авто, а й коли машина буде тільки заводитись. Ще однією ознакою несправності такого обладнання вважається різкий і раптовий удар в області кузова, який ви можете відчути сидячи на сидінні автомобіля.

Комфортний проїзд у вашій машині буде залежати не тільки від характеристик самих підшипників, а й від того, наскільки грамотно буде проведений їх монтаж.

Проводити заміну підшипника карданного валу у Дніпрі, найкраще в умовах автомобільного сервісу, так як цей непростий процес ремонту вимагає певного досвіду і навичок майстра.

Як замовити послугу з ремонту карданного валу?

Дізнатися детальну вартість на послугу з ремонту карданного валу або замовити заміну підвісного підшипника ви зможете, звернувшись до нашого консультанта за телефонами, вказаними на нашому офіційному сайті.

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість