Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

БАЛАНСУВАННЯ карданного валу У ДНІПРІ

«КарданДніпроСервіс» надає послуги з балансування карданного валу у Дніпрі. Крім того, ми приймаємо деталі з усієї України, з безкоштовною зворотньою доставкою. Якщо Ваш автомобіль вже знаходиться в одному з дніпровських СТО, то ми безкоштовно заберемо карданний вал і доставимо його назад після ремонту і балансування.

У яких випадках необхідне балансування кардану?

Основною ознакою, явно вказуючою на розбалансування карданного валу, є поява вібрацій під час їзди, яка збільшується у міру зростання швидкості руху.

Справа в тому, що при порушенні балансу зміщується центр тяжіння валу і під час обертання виникає відцентрова сила, яка і є причиною виникнення вібрацій, відчуття «підкидання», характерного гулу з-під днища автомобіля.

Причинами розбалансування можуть бути:

  • Знос у наслідку тривалої експлуатації;
  • Пошкодження через удари або занадто великі навантаження;
  • Великі зазори між деякими елементами кардану;
  • Заводський брак.

Якщо власник автомобіля, навіть після виявлення проблеми з балансуванням кардана, продовжить використовувати транспортний засіб, то велика ймовірність пошкодження трансмісії і ходової частини.

Як проводиться балансування карданного валу?

Відразу потрібно сказати, що балансування, є невід’ємним етапом ремонту карданного валу, оскільки будь-які серйозні пошкодження неминуче порушують баланс деталі. Тому, перш ніж приступити безпосередньо до балансування, необхідно провести ретельну діагностику для виявлення та усунення причин порушення балансу.

На сьогоднішній день існують методики, що дозволяють провести балансування кардану на машині повністю самостійно в своєму гаражі. Зазвичай для цього використовують невеликі важки. Зрозуміло, ціна подібного балансування кардану буде трохи нижче, ніж в СТО, однак результат буде відповідним. По суті справи, самостійне балансування дозволяє усунути початкову проблему лише частково. А значить вібрація все одно залишиться і буде впливати на трансмісію і ходову, позначаючись на їх працездатності.

Наша компанія, виконує балансування карданних валів на спеціальному верстаті з наступними характеристиками:

  • Максимальна довжина валу – 5.5 метрів;
  • Максимальна маса – 150 кілограм;
  • Кількість обертів – 4800 за хвилину.

Принцип роботи верстата балансування досить простий – кардан поміщається на спеціальний стенд і фахівці спостерігають за тим, як змінюється його геометрія при обертанні. Якщо кардан розбалансований, то він почне відхилятися від осі обертання.

Як правило, саме балансування здійснюється за допомогою спеціальних пластин-балансирів, які кріпляться безпосередньо на валу за допомогою заводського зварювання. Сучасне обладнання дозволяє максимально точно визначити оптимальну масу балансира і точне місце його установки.

У рідкісних випадках може використовуватися балансування валу токарним методом за допомогою зняття шару металу в певних місцях. Такий метод використовується тільки при серйозних пошкодженнях кардану і часто призводить до ослаблення конструкції. Тому раціональніше буде придбати новий карданний вал або замовити його виготовлення.

Ціна балансування карданного валу буде залежати від загального переліку робіт, а також типу деталі. Данна операція виконується тільки після повної діагностики та завершення ремонту.

У вас є питання? Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість