Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

БАЛАНСУВАННЯ КАРДАННОГО ВАЛУ MERCEDES VITO У ДНІПРІ

Балансування валу Mercedes Vito у Дніпропетровську

Часто виникнення вібрації і шуму в автомобілі під час руху пов’язано з неполадками карданного валу. Цей елемент, який притаманний практично всім авто з повним і заднім приводом, служить для перекладу крутного моменту з одного вузла до іншого.

Найчастіше карданний вал виходить з ладу через дві причини – недоліки заводського виробництва або ж механічні пошкодження, здобуті внаслідок роботи. Знос карданного валу через розбалансування веде до виходу з ладу інших вузлів, тому ця деталь потребує своєчасного балансування.

Особливості балансування валу Mercedes

  1. «Рідний» карданний вал, на думку більшості механіків, прослужить набагато краще, ніж поставлений в результаті заміни. Саме тому не поспішайте заміняти карданний вал, адже в більшості випадків досить зробити балансування або ремонт валу.
  2. Дана маніпуляція вимагає втручання професійного механіка, адже від професіоналізму виконання буде залежати робота не тільки самого валу, а й механізму в цілому.

Переваги виконання балансування вала в «КарданДніпроСервіс»

  • У нас доступний повний комплекс робіт від діагностики до виготовлення карданного валу.
  • Найширший асортимент запчастин допоможе швидко вирішити проблему, якщо необхідна заміна хрестовини, підвісної опори, шлицьових пар, підшипників і т.д.
  • Ми впевнені в бездоганності виконання нашої роботи, тому надаємо гарантію якості.
  • Балансування і ремонт проводиться на висококласному обладнанні. Завдяки сучасному балансувальному верстату можна виконувати динамічне балансування валу вагою до 120 кг на оборотах в діапазоні від 900 до 3 000 на секунду.
  • У нас працюють найкращі автомеханіки зі багаторічним досвідом роботи з різними марками автомобілів.

Якщо у вас виникли проблеми з балансуванням карданного валу Mercedes або будь-якого іншого виробника, то майстерня «КарданДніпроСервіс» допоможе Вам усунути їх швидко, якісно і не дорого!

У вас є питання?
Готові допомогти!
Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість