Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ КАРДАНІВ З ІНШИХ МІСТ УКРАЇНИ

Дуже часто, водії стикаються з ситуацією, коли в населеному пункті, в якому вони проживають немає автомайстерень, здатних проаналізувати пошкодження карданного валу автомобіля і якісно їх усунути. В цьому випадку у власника авто є два варіанти:
  1. Витратити серйозну суму грошей, на покупку нового кардана. При тому, що потрібну деталь може знадобиться чекати не один місяць;
  2. Надіслати вал на ремонт в сервісний центр, що знаходиться в іншому місті.
Компанія «КарданДнепр», приймає на ремонт і діагностику карданні вали з усіх кінців України. Зворотня доставка здійснюється безкоштовно.

Як відбувається ремонт карданів з інших міст?

Відправка деталей

Починається все з того, що наш менеджер, отримує заявку з нашого сайту або дзвінок від клієнта. З ним обговорюються деякі основні моменти, клієнту повідомляють куди саме потрібно відправити деталь. Доставка карданних валів в Дніпро, здійснюється Новою Поштою, Гюнсел, або іншою транспортною компанією, яка здійснить перевезення в найкоротші терміни. Як правило, вона займає 1-2 доби.

Отримання деталі, діагностика

Деталь з транспортної компанії забирає наш кур’єр, і передає її в цех, старшому механіку, для вивчення пошкоджень, пропозиції варіантів ремонту. Для цього, кардан ретельно розбирається, і оглядається. Всі пошкодження фіксуються. За результатами діагностики складається докладний опис всіх пошкоджень, на основі якого пропонуються варіанти ремонту та деталі для заміни.

Узгодження ремонтних робіт з клієнтом

На цьому етапі, наш менеджер зв’язується із замовником, і пропонує на вибір кілька варіантів проведення ремонтних робіт, які можуть відрізнятися по таким параметрам як:
  • Вартість;
  • Складність і тривалість робіт;
  • Необхідності встановлення нових вузлів і деталей;
  • Кінцевий результат.
Наприклад, для ремонта кардана можна виправити геометричну форму пошкодженого вала, або просто встановити новий. Більш витратний варіант – придбання нового валу.

Проведення ремонтних робіт

Всі ремонтні роботи, проводяться кваліфікованими фахівцями, на високоякісному, професійному обладнанні. Це дозволяє здійснювати всі необхідні дії в найкоротші строки і з високою якістю. Після проведення ремонтних робіт, карданний вал ще раз відправляється на діагностику, зокрема за допомогою спеціального стенду, на якому вал тестують на різній швидкості обертання і під різними навантаженнями. За результатами випробування на стенді, проводиться балансування вала, перевіряється якість виконаних робіт. Обов’язковий етап – перевірка відремонтованої або виготовленої деталі технічним директором, для оформлення гарантійного обслуговування. Всі ремонтні роботи проводяться протягом одного дня. Виготовлення нового кардана, займає два дні.

Відправка деталі замовнику

Відремонтовану деталь ретельно упаковують і відправляють замовнику службою доставки Нової Пошти або Гюнсел. Зворотній доставка здійснюється на протязі 1-2 днів, і за наш рахунок.
Замовте діагностику безкоштовно
Залиште заявку і нам менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5-ти хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість