Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

Ремонт карданів для спецтехніки

Деталі для спецтехніки проектуються таким чином, щоб витримувати навіть екстремальні навантаження. Проте, навіть найміцніші частини з часом виходять з ладу, потребують ремонту або заміні. Карданні вали для спецтехніки мають свою специфіку, яку необхідно враховувати. Тому, для якісного ремонту, необхідне спеціальне обладнання і навчена команда, яка є далеко не в кожній автомайстерні. Досить часто, спецтехніка працює тільки в певну пору року. Тому вкрай важливо підготувати її до нового сезони робіт, оскільки поломка і простий неминуче обернуться серйозними витратами. Компанія «КарданДнепр», пропонує послуги з ремонту та виготовленню карданних валів для екскаваторів, навантажувачів та іншої спецтехніки. Наш досвід роботи дозволяє гарантувати відмінний результат. Ми приймаємо для ремонту деталі з усієї України. Зворотній доставка замовнику – за наш рахунок. Також пропонуємо виготовлення на замовлення і готові карданні вали для спецтехніки.

Як відбувається ремонт карданних валів для спецтехніки?

Процес ремонту карданів, в нашій компанії, дозволяє виробляти всі роботи по ремонту і діагностиці в мінімальні терміни, без втрат в якості.

Діагностика карданів для спецтехніки

Після того, як кур’єр привозить нам пошкоджений кардан, він передається на діагностику. Для того, щоб виявити всі проблеми, необхідно повністю розібрати деталь, очистити її і ретельно вивчити. За результатами огляду, старший механік фіксує всі знайдені ушкодження і пропонує один або кілька варіантів по їх усуненню. Менеджер зв’язується із замовником і погоджує – який з них буде реалізований.

Ремонт карданного вала для спецтехніки

Після визначення варіанту ремонту, кардан направляється в цех, де і проводяться всі необхідні роботи. Всі операції проводяться на спеціальному заводському обладнанні, що гарантує міцність всіх стиків і з’єднань, точність обрізки.

Технічний контроль

Після проведення ремонтних робіт, технічний директор перевіряє стан деталі, оформляє гарантійне обслуговування. Тільки після цього деталь відправляється до замовника.
Замовте діагностику безкоштовно
Залиште заявку і нам менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5-ти хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість