Вся Україна
Прийом дзвінків 24/7!

РЕМОНТ КАРДАННИХ ВАЛІВ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Обладнання, яке використовує карданну передачу, застосовується у різних видах промисловості, починаючи від виробництва паперу, і закінчуючи обробкою металів, нафтовою галуззю. Кардани для промислового обладнання піддаються досить серйозним навантаженням, і часто працюють в умовах близьким до екстремальних. При цьому, вихід з ладу карданного валу, навіть на невеликий час, загрожує зупинкою всього виробництва, і як результат серйозними фінансовими втратами. Тому швидкий і якісний ремонт вкрай важливий. «КарданДнепр», пропонує послуги з ремонту карданних валів для промислового обладнання. Спеціально розроблений алгоритм роботи, дозволяє проводити ремонтні роботи в мінімальний термін, без втрати якості. Ми приймаємо на ремонт кардани з усієї України. Зворотня доставка здійснюється безкоштовно. Також пропонуємо виготовлення на замовлення і готові карданні вали для промобладнання.

Діагностика промислових карданних валів

Після того, як несправна деталь потрапляє до нас, вона в першу чергу, вирушає на діагностику. Яка необхідна для того, щоб виявити всі пошкодження і потенційні проблеми. Кардан ретельно очищається і акуратно розбирається. Кожен вузол, кожна деталь обстежується на наявність дефектів. Після діагностики, розробляється один або кілька варіантів ремонту, які будуть відрізнятися:
  • Кінцевим результатом;
  • Строком проведення робіт;
  • Умовами гарантії.
Наш менеджер зв’язується з клієнтом і обумовлює всі нюанси по ремонту.

Ремонт кардана для промислового обладнання

Всі ремонтні роботи проводяться на сучасному, промисловому обладнанні. Це дозволяє швидко і якісно заміняти хрестовини кардана, встановлені методом керненія. Після ремонту, карданний вал проходить ретельний контроль якості, на нього виписується гарантійний талон. Після цього, відремонтована деталь відправляється замовнику, за наш рахунок.
Замовте діагностику безкоштовно
Залиште заявку і нам менеджер зв’яжеться з Вами протягом 5-ти хвилин
Розрахувати вартість
Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Замовленя на ремонт
ГРАФІК РОБОТИ пн-сб: 08-19:00
нд: вихідний
Розрахувати вартість
Ремонт карданного валу на
Розрахувати вартість